Já tvrdím, že když si bude stěžovat na plat prodavačka v obchodu, kde s ní jednají mnohdy jak s hadrem a bojuje o každou korunu, pak ji podpořím, navíc si tito lidé nemůžou být vůbec jistí, že budou zítra stále zaměstnáni, kdykoli jim hrozí vyhazov. Ale doktory, kteří peníze a jistoty mají ? To nikdy.

 

Již od malička mě můj dědeček říkal, že pokud se chci mít dobře, tak ať jdu studovat práva nebo na doktora, a právě možná proto jsem tyto obory studovat nešel, protože studovat prvořadně jen kvůli tomu, abych měl vysoký plat, to nebyl a ani není můj cíl. Činnosti, které vykonávám, mě v první řadě musí bavit, proto jsem se rozhodl pro jiný obor.

 

Samozřejmě je pravdou, že doktoři i právníci se budou mít dobře vždy a za jakéhokoli režimu, ale jak je vidno s jídlem roste chuť, což je také lidská vlastnost, ale vydírat tímto občany, které má doktor v první řadě léčit ? I tato zbabělost, kdy někdo, kdo má určitou moc, jedná tímto způsobem a ukazuje jasně, jak je důležitý a de-facto se takto snaží vydírat ostatní, mě je hodně proti srsti Proto říkám děkujeme, odejděte, najdou se jiní a možná i lepší...